Rezultate Maribor OPEN (Maribor)

Ogasan Vlad – Tuta Gabriela – Loc.2 – JUveniles II LA
Ogasan Vlad – Tuta Gabriela – Loc.2 – JUveniles II ST

Rezultate Kistelek Open 2016

Petcu Andrei – Buzuleac Bianca – Loc.1 – Junior II LA
Petcu Andrei – Buzuleac Bianca – Loc.2 – Junior II ST
Stan Cristian – Cocosila Ariana – Loc.1 – Juvenile I ST
Stan Cristian – Cocosila Ariana – Loc.3 – Juvenile I LA
Bogdan Sanovician – Andra Dragomir – Loc.3 – Juvenile I ST
Bogdan Sanovician – Andra Dragomir – Loc.8 – Juvenile I LA

Rezultate Austrian Open Championship (Viena 2016)

Petcu Andrei – Buzuleac Bianca – Loc.16 – Junior II LA
Petcu Andrei – Buzuleac Bianca – Loc.21 – Junior II ST

Rezultate German Open Championship (Stuttgart 2016)

Sanovician Bogdan – Dragomir Andra – Loc.8 – Juveniles I ST
Sanovician Bogdan – Dragomir Andra – Loc.20 – Juveniles I LA
Sanovician Bogdan – Dragomir Andra – Loc.13 – Juveniles I 6-Dance
Dincea Alexandru – Sinculet Andreea – Loc.38 – Juveniles II ST
Dincea Alexandru – Sinculet Andreea – Loc.40 – Juveniles II LA
Dincea Alexandru – Sinculet Andreea – Loc.35 – Juveniles II 8-Dance
Petcu Andrei – Buzuleac Bianca – Loc.19 – Junior II LA
Petcu Andrei – Buzuleac Bianca – Loc.11 – Junior II 10-Dance
Petcu Andrei – Buzuleac Bianca – Loc.41 – Junior II ST

Cupa Sebes (Sebes 2016)

Ogasan Vlad – Tuta Gabriela – Loc.1 – Basic LA 6-11 ani
Ogasan Vlad – Tuta Gabriela – Loc.4 – Basic ST 6-11 ani
Walter Bogdan, K. – Andreea Dumitru – Loc.5 – Clasa E 10-11 ani
Velih Frederik – Balint Dariana – Loc.10 – Clasa E 10-11 ani
Ciuta Diogo – Tanco Alexia – Loc.9 – Clasa E 12-15 ani

Cupa Banatului (Timisoara 2016)

Ogasan Vlad – Tuta Gabriela – Loc.3 – Basic 10-11 ani
Sanovician Bogdan – Dragomir Andra – Loc.3 – Basic 6-9 ani
Balean Dejan – Petrica Andra – Loc. 2 – Basic LA 14-15 ani
Susanu Cristian – Susanu Raluca – Loc.2 – Basic ST 16-34 ani
Vlad Iordachescu – Pop Timea – Loc. 4 – Clasa D 12-15 ani
Balean Dejan – Petrica Andra – Loc. 8 – Clasa D 12-15 ani
Pista Valentin – Birborica Giulia – Loc.1 – Clasa E 10-11 ani
Walter Bogdan, K. – Andreea Dumitru – Loc.2 – Clasa E 10-11 ani
Velih Frederik – Balint Dariana – Loc.6 – Clasa E 10-11 ani
Ciuta Diogo – Tanco Alexia – Loc.13 – Clasa E 12-15 ani
Padureanu Marius – Stanciu Adelina – Loc.3 – Clasa E 6-9 ani
Petcu Andrei – Buzuleac Bianca – Loc.1 – OPEN LA 14-15 ani
Petcu Andrei – Buzuleac Bianca – Loc.2 – OPEN ST 14-15 ani
Broasca Tudor – Dumitrascu Adina – Loc.1 – OPEN LA 16-34 ani
Broasca Tudor – Dumitrascu Adina – Loc.2 – OPEN ST 16-34 ani

Campionatul National de Clase (Sibiu 2016)

Broasca Tudor – Dumitrascu Adina – Loc.2 – Clasa A ST 19-34 ani
Broasca Tudor – Dumitrascu Adina – Loc.3 – Clasa B LA 19-34 ani
Gruita Darius – Anca Petrica – Loc.7 – Clasa B LA 16-18 ani
Dincea Alexandru – Sinculet Andreea – Loc.3 – Clasa D 10-11 ani
Stan Cristian – Cocosila Ariana – Loc.9 – Clasa D 10-11 ani
Vlad Iordachescu – Pop Timea – Loc. 7 – Clasa D 12-13 ani
Balean Dejan – Petrica Andra – Loc. 3 – Clasa D 14-15 ani
Stoica Claudiu – Stoica Ariana – Loc.1 – Clasa D ST 16-18 ani
Susanu Cristian – Susanu Raluca – Loc.2 – Clasa D ST 16-18 ani
Pista Valentin – Birborica Giulia – Loc.2 – Clasa E 10-11 ani
Walter Bogdan, K. – Andreea Dumitru – Loc.18 – Clasa E 10-11 ani
Fita Sebastian – Patrascu Roxana – Loc.2 – Clasa E 12-13 ani
Sanovician Bogdan – Dragomir Andra – Loc.2 – Clasa E 6-9 ani
Padureanu Marius – Stanciu Adelina – Loc.20 – Clasa E 6-9 ani
Neda Victor – Trales Denisa – Loc.9 – Clasa E LA 16-18 ani
Neda Victor – Trales Denisa – Loc.7 – Clasa E ST 16-18 ani

Cupa Prodance (Orastie 2016)

Walter Bogdan, K. – Andreea Dumitru – Loc.5 – Clasa E 10-11 ani
Ogasan Vlad – Tuta Gabriela – Loc.1 – Basic 8D 6-11 ani
Ciuta Diogo – Tanco Alexia – Loc.6 – Clasa E 12-13 ani

Cupa Ballroom (Arad 2016)

Stan Cristian – Cocosila Ariana – Loc.1 – Basic 8D 6-11 ani
Vlad Iordachescu – Pop Timea – Loc. 3 – Clasa D 12-15 ani
Stoica Claudiu – Stoica Ariana – Loc.2 – Basic ST 16-34 ani
Pista Valentin – Birborica Giulia – Loc.1 – Clasa E 10-11 ani
Walter Bogdan, K. – Andreea Dumitru – Loc.6 – Clasa E 10-11 ani
Ciuta Diogo – Tanco Alexia – Loc.8 – Clasa E 12-15 ani
Padureanu Marius – Stanciu Adelina – Loc.3 – Clasa E 6-9 ani
Broasca Tudor – Dumitrascu Adina – Loc.2 – OPEN LA 16-34 ani
Broasca Tudor – Dumitrascu Adina – Loc.2 – OPEN ST 16-34 ani

Rezultate Cupa Romaniei si Cupa Mirona (Reghin 2016)

Pista Valentin – Birborica Giulia – Loc.3 – Clasa E 10-11 ani
Fita Sebastian – Patrascu Roxana – Loc.2 – Clasa E 12-15 ani
Petcu Andrei – Buzuleac Bianca – Loc.4 – CR ST 14-15 ani
Petcu Andrei – Buzuleac Bianca – Loc.2 – CR LA 14-15 ani
Dincea Alexandru – Sinculet Andreea – Loc.3 – CR LA 10-11 ani
Dincea Alexandru – Sinculet Andreea – Loc.5 – CR ST 10-11 ani
Stan Cristian – Cocosila Ariana – Loc.8 – CR LA 10-11 ani
Stan Cristian – Cocosila Ariana – Loc.10 – CR ST 10-11 ani
Ogasan Vlad – Tuta Gabriela – Loc.10 – CR LA 10-11 ani
Ogasan Vlad – Tuta Gabriela – Loc.17 – CR ST 10-11 ani
Sanovician Bogdan – Dragomir Andra – Loc.3 – CR LA 6-9 ani
Sanovician Bogdan – Dragomir Andra – Loc.4 – CR ST 6-9 ani

Close
Clubul de dans Mystic pe Facebook!
LIKE!!! Va multumim!